Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - A Ma Fal (Feat. Xhuliana Tahiri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhimbjen e kupton ne syt e mi
Ishe ti ajo qe ma mesove mua dashnin
Por asnihere vetmin asnihere jo vetmin
E pse, pyetje vetes i bej a esht dashni apo vetem loje

Po e pranoj kam gabu
Po n'zemer hala te du
A ma fal ti mu
A ma fal ti mu

Perball teje perball teje sot un jam
E heshtun e heshtun fjal nuk kam
Po t'fol shpirti e po te thot se hallall e ke
Ska njeri perfekt e pa gabime!

Po e pranoj kam gabu
Po n'zemer hala te du
A ma fal ti mu
A ma fal ti mu
Muharrem Ahmeti
Featuring: Xhuliana Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/05/2023
Muzika: Alsked Rrenja & Xhuliana Tahiri
Teksti: Xhuliana Tahiri
Orkestrimi: Alsked Rrenja
Video Produksioni: Kinetico


Muharrem Ahmeti - A Ma Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Fal".
3. Video është e këngës "A Ma Fal", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0