Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Princess Palace 3 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde sare sare te khele
Rrem tirona lele gilave
Hajde sare, sare te khele
Rrem tirona lele gilave

Hej kosova ta haj zemren ee
Krejt shqipnia tu e bo hare
Princes palace me te bukrin n ven
Krejt kosova te ne miresevjen

O hajde lale kalle ti me ne
Te princesha leku leter ee
Jena on top ca bone si je
Rrem tirona ju djeg si rrufe

I rumania lele te shunell
I bulgaria lele te khele
I greqia lele bavarell
I albania lele gilave

Hajde sare sare te khele
Rrem tirona lele gilave
Hajde sare, sare te khele
Rrem tirona lele gilave
Vazhdim: Muharrem Ahmeti - Princess Palace 2
Vazhdim: Muharrem Ahmeti & Sali Okka - Princess Palace
Muharrem Ahmeti
Publikimi: 30/09/2023
Muzika: Muharrem Ahmeti
Teksti: Sebastiana Brecani
Saks: Klidi Loca
Tastier: Zani Loca
Violin: Mariglen CelaMuharrem Ahmeti - Princess Palace 3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princess Palace 3".
3. Video është e këngës "Princess Palace 3", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0