Muharrem Herri
Muharrem Herri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Muharrem Herri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1977, Muharrem Herri merr pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Veteranëve". Në Dhjetor 1979, Adriana Ceko & Muharrem Herri marrin pjesë në Festivali i 18-të në RTSH me këngën "Lulet E Dasmës". Në Dhjetor 1982, Muharrem Herri merr pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Qyteza E Rinisë". Në Dhjetor 1982, Adriana Ceko & Muharrem Herri marrin pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Kur Diga Shtatin Hedh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0