Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Herri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Muharrem Herri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1977, Muharrem Herri merr pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Veteranëve". Në Dhjetor 1979, Adriana Ceko & Muharrem Herri marrin pjesë në Festivali i 18-të në RTSH me këngën "Lulet E Dasmës". Në Dhjetor 1982, Muharrem Herri merr pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Qyteza E Rinisë". Në Dhjetor 1982, Adriana Ceko & Muharrem Herri marrin pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Kur Diga Shtatin Hedh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

S'kam Ndermend Me Te Harrue

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Muharrem Herri

Komente 0