Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - O Rozi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O Rozi

O-hoo Rozi
(O-hoo Rozi)

Për sa u njoftëm unë e ti

O-hoo Rozi
(O-hoo Rozi)

Bashkë me andrrime zemra m'treti

O-hoo Rozi
(O-hoo Rozi)

Tash gjithmonë para m'dukesh ti

O-hoo Rozi
(O-hoo Rozi)

Për buz't tua jam tu u shkri

(Ref):
Sa herë vet jemi,
Ti heshtë gjithmonë,
Për se mundon,
Ti din se dashuroj,

O-hoo Rozi
(O-hoo Rozi)

Me puthje tash më thuj çdo gja,

Ooo Mon Cher-i,
(O Mon Cher-i),

Por mos m'lejo të vuaj mo,

(Ref:)
Sa herë vet jemi,
Ti heshtë gjithmonë,
Për se mundon,
Ti din se dashuroj,

O-hoo Rozi,
(O-hoo Rozi),

Me puthje tash më thuj çdo gja,

Ooo Mon Cher-i,
(O Mon Cher-i),

Por mos m'lejo të vuaj mo,
Por mos m'lejo të vuaj mo,
Por mos m'lejo të vuaj mo,
Por mos m'lejo të vuaj mo,
Por mos m'lejo të vuaj mo.


Muharrem Qena - O Rozi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Rozi".
3. Video është e këngës "O Rozi", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0