Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Gjeli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

nata mbushi qe ka korriki ulet pula me ba ve e gjith kend ajo ven orre s vjen kush mi dhan trazim.

edhe gjeli qe osht i shoqi gjithmon sillet aty pari te katren shikjon qyqani po s vjen kush mi dhan traziiiiiiim.

REF(2x)
pula gjelii gjith diten o rrin gjersa te dalin o ndrit e shkreta ve pasi te dalin veja e shkret ndynja pula gjeli me gzim knojn rrakaka fillojn.

kur fillon voja me dal trupi saj mu dridh fillon pules ne zemer vet gezon por si semundje kot spi shkon kot e qon qafen si bidol syt i hap si gogol qohet ne kembe se voja i doli tash fillon i bukri koooorr.

REF (2x)
pula gjeli gjith diten o rrin gjersa te dalin n drit e shkreta ve mbasi te dalin veja e shkret ndynjan pula gjeli me gzim knojn rrakaka fillojn


Ky tekst u dërgua nga Roneri

Muharrem Qena - Gjeli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjeli".
3. Video është e këngës "Gjeli", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0