Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Kaqurrelja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Më ndihmoni shokë të gjithë tokë,
për hallin tim jo të vogël.
Ka disa ditë kot jam tuj pritë
a dot'ma qel njana zemrën.

O n'lagjen time është një shitore
ku ka o karramela,
por kryesorja asht punëtorja
me flokët kaqurelja,
o krejt o dredha dredha
o si ajo ska tjera.

Nga disa herë në shitore m'shohin
kinse për karamela,
por kaqurrelja kur t'më shikjojë
dal dhe me gjana tjera.

Ma nep këtë,ma nep ate,
edhe këtë ma nep,
KAQURRELJA...


Ky tekst u dërgua nga Tefiku

Muharrem Qena - Kaqurrelja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaqurrelja".
3. Video është e këngës "Kaqurrelja", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0