Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Mustafa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ndëgjo e dashtun edhe zogjt tuj knu tregojnë n’kët mramje sa jam dashunu (2x)

O Mustafa, o Mustafa a po m’merr malli sa ma shpesh me t’pa, të dashunoj dhe t’ adhuroj, prandaj kët kangë gjithnji ktu po ta knoj.

Talaja Mustafa, Tala dem devar ia bana hera ma e mir ndër gra gjetona Mustafa gjanëm hemenda sa batlla janëm. Gjelbana Mustafa gjanëm gjelqabuk taserveshellem.

O Mustafa, o Mustafa a po m’merr malli sa ma shpesh me t’pa, të dashunoj dhe t’ adhuroj, prandaj ket kangë gjithnji ktu po ta knoj

Për mu je shpresë dhe lumtuni, m’lejo të puthi t’knaqem n’dashuni.
Për mu je shpresë dhe lumtuni, m’lejo të puthi t’knaqem n’dashuni.

Sa herë e dashtun po t’shiqoj n’ballkon me sytë plot xixa zemrën ma flakron.
Sa herë e dashtun po t’shiqoj n’ballkon me sytë plot xixa zemrën ma flakron.

O Mustafa, o Mustafa a po m’merr malli sa ma shpesh me t’pa, të dashunoj dhe t’ adhuroj, prandaj ket kangë gjithnji ktu po ta knoj

O o Mustafaaa


Ky tekst u dërgua nga R.Q





Muharrem Qena - Mustafa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mustafa".
3. Video është e këngës "Mustafa", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0