Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Kenga E Qobanit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne ate mal delet mrizojne, dhe fyelli po jehohne.
Kangen e kendon ai bariu i ri, per bareshen e vet.

Kur t'agoje dita eja ti kendej, se nje tregim te zemres duhet te rrefeje.
Une me kete fyell gjithe te kam kendu, dhe ne ty oj bareshe kam shpresu. X2

Sa here kendova per ty, zemra mu bo mal.
Ooooooj bareshe, ojjj vasha ime,kurre se la pa te marre une ty, pa me vdek, oj bareshe. X2


Ky tekst u dërgua nga Argnese

Muharrem Qena - Kenga E Qobanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Qobanit".
3. Video është e këngës "Kenga E Qobanit", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0