Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Ndarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Tetori, tetori, tetori, me largoi!
Tetori, tetori, tetori, ne na ndau!
Tetori, tetori, tetori, ne na bashkoi!
Tetori, tetori, tetori, na afroi!
Tetori filloi me shi.
Me shi te ftohte qe rigoje.
Frigou nga zemra ime, se ndahet prej teje, o, per nje motmot.
Tetori me ndan prej teje.
Prej teje ndahet dhe zemra,
zemra qe spushon se rrahuri, se do te jete pran teje, o, per nje motmot.
Porrija n'tetor
O, gjumin do t'ma zgjoje,
Me rrezet e diellit, oooo.
Te fala, o, do te me Dergoje. X2
EHH, prap une e ti.
O,n'tetor perseri, te qeshun dhe te gzum, o do te jem, o, te bashkum.
Ehh, prap, une e ti, o n'tetor perseri te qeshun dhe te gzum, o do te jem, o, te bashkum. X3


Ky tekst u dërgua nga Argnese

Muharrem Qena - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0