Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mukades Çanga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Shkodër 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 60 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mukades Çanga është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Ajo është një këngëtare e mirënjohur shkodrane. Në Qershor 2003, Mukades Çanga merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Te Gjitha Lulet Te Bukura Jane". Më datë 20 Nëntor 2013, Mukades Çanga publikon videoklipin "Zemrat Peshe çon Zani Jot". Në Mars 2014, Mukades Çanga merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Lulja, Lulen E Kërkon". Në Mars 2014, Mukades Çanga merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Metelikun Ta Kam Falë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Ahmeti

Liri Rasha

Violeta Zefi

Alida Hisku

Fatmira Breçani

Entela Ilirjani

Denisa Onjea

Myfarete Laze

Luljeta Kuraja

Monika Salihu

Tags: Mukades Canga, Mukadez Canga, Mykadeze Çanga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet