Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Murat Ameti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Murat Ameti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Maj 2019, Murat Ameti publikon videoklipin "Ilahi Mashup 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Hakif Krasniqi

Arsen Mani

Bekim Tetova

Kujta

Flakron Voca

Omar

Reli Mborjes

Naim Smakolli (Nimi)

Amir Rexhepi

Tags: Murat Ameti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet