Më mbaj mend (për 1 muaj)


Murat Gjoniku - Kthehu Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Murat Gjoniku - Kthehu Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T08:50:34+00:002X kur me merr malli lote e mi than me shami tone qe e mbaj ne gji dhe pse jom une ne gurbet mendej e ka tek ty

2X shpejt dote kthehem te kthehem ket kti rujse besen te lutem me prit se pa ty syt drit nuk po me shohin drit

o shpirt me prit ne telefon nuk mundem me thirr me pikon loti e kam veshtir te ti e dashur dote vi do te porqafohmi

3x shpejt do kthehem ket kti ruje besen te lutem me prit se pa ty syn nuk po me shohin drit o shpirt me prit


Ky tekst u dërgua nga Lyra
Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet