Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - E Bukur Si Flori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

sonte po shkelqen,
shkelqen si flori
flokt e gjata
buz e bukur moj qershi je ti

ti o syri bukur
me fal nje shikim
kur te shof me digjet zemra
je per shpirtin tim

Ref :
moj e bukur si flori ajde me jep mall
po me cmend me ato lajka ajde moj xhan
moj e bukur si flori ajde me jep mall per ty shum po vun kjo zemer hajde moj xhan, xhan je tiii

hajde hajde shpirt merri lajkat ti
shum po vun kjo zemra ime nga kjo dashuri

ti o syri bukur me fal nje shikim
kur te shof me digjet zemra je per shpirtin tim

Ref 2X:
moj e bukur si flori hajde me jep mall
po me cmend me ato lajka ajde moj xhan
moj e bukur si flori hajde me jep mall per ty shum po vun kjo zemer hajde moj xhan, xhan je tiii


Ky tekst u dërgua nga  ronni202   bblertaahmetiMurat Gjoniku
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/08/2012


Murat Gjoniku - E Bukur Si Flori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukur Si Flori".
3. Video është e këngës "E Bukur Si Flori", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 1