Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mursel Zymberi - Me Fal Nënë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal Nënë".
3. Video është e këngës "Me Fal Nënë", por nuk këndohet nga Mursel Zymberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mursel Zymberi - Me Fal Nënë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Burim Kastrati

"Më Fal Nënë"

Muzika:

Emin Aliu

Teksti:

Sami Aliu

Orkestrimi:

Shaban Isenaj

Komente

Asnjë Koment

04/04/2021

2021-04-04T19:00:16+00:00Dy tri dit para bajramit
Me nat mir i thash vatanit
Ne gurbet me qeli drita
Dita par Nan u merzita

Refreni 2x
Me fal Nan me fal Nan
Qe sme ke pran veti
Dit ma t'mira t'jetes
Do t'mi merr gurbeti

Nan e bab i lash me lot
Para syve pom rrin sot
Dot mundohem dot punoj
Prind e mi sdo ti harroj

Refreni 2x
Me fal Nan me fal Nan
Qe sme ke pran veti
Dit ma t'mira t'jetes
Do t'mi merr gurbeti

Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Shaban Isenaj

Më Shumë Këngë Nga Mursel Zymberi:


Komente mbi këtë këngë