Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murtez Xhaferi - Nëna Nuk Me Njeh Të Dera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si fëmijë kam ëndrru
Në tok t'gurbetit mejetu
Si fëmijë kam ëndrru
Në tok t'gurbetit mejetu

Një jetë të mirë Unë lakmova
Një jetë të mirë Unë lakmova
Jabangji jetën kalova

Iri shkova burr u ktheva
E m'kaluan shum pranvera
Nëna nuk më njeh te dera

Kur me pyeti kush je ti
A s'po më njeh oj Nënë ti
Djali ytë jam ithash
Me lotë n'sy

Ishoh vendet ku jam rrit
As kush s'më njeh e ktu unë kam lind
Ishoh vendet ku jam rrit
As kush s'më njeh e ktu unë kam lind

Ah kjo zemër po më dhem
Ah kjo zemër po më dhem
Jabangji jam në vendin tem


Murtez Xhaferi - Nëna Nuk Me Njeh Të Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna Nuk Me Njeh Të Dera".
3. Video është e këngës "Nëna Nuk Me Njeh Të Dera", por nuk këndohet nga Murtez Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murtez Xhaferi:


Komente 0