Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Musa Dauti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Musa Dauti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Dhjetor 2013, Arif Madana & Musa Dauti publikojnë videoklipin "Lumi Aj Qe Fal Nje Gjak". Më datë 21 Qershor 2016, Arif Madana publikon videoklipin "Kapiten Floran Delia", në bashkëpunim me Musa Dauti. Më datë 24 Shtator 2016, Musa Dauti & Sherif Dervishi publikojnë videoklipin "T'falet Kombi Ty Mirdite". Më datë 17 Dhjetor 2016, Musa Dauti & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Poetit Xhevdet Ahmati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Januz Mushkolaj

Paulin Pervathi

Isa Veliu

Nebi Halili

Daut Zenku

Lekë Duhoni

Mhill Çuni

Agim Baftjari

Ismet Demaj

Rrahman Pagarusha

Tags: Musa Dauti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet