Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Musa Dauti
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore rapsodike

Musa Dauti është këngëtar i njohur. Më datë 31 Dhjetor 2013, Arif Madana & Musa Dauti publikojnë videoklipin "Lumi Aj Qe Fal Nje Gjak".

Më datë 21 Qershor 2016, Arif Madana publikon videoklipin "Kapiten Floran Delia", në bashkëpunim me Musa Dauti.

Më datë 24 Shtator 2016, Musa Dauti & Sherif Dervishi publikojnë videoklipin "T'falet Kombi Ty Mirdite".

Më datë 17 Dhjetor 2016, Musa Dauti & Avni Metalia publikojnë videoklipin "Poetit Xhevdet Ahmati".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet