Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Muse Hertica

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Muse Hertica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2019, Muse Hertica & Grupi publikojnë albumin "Deshmoret Mos Ti Harrojme"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDeshmoret Mos Ti Harrojme (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lekë Duhoni

Ali Grabovci

Ismet Gashi

Ali Zogiani

Sulejman Memishi

Hysen Kurti

Nikoll Demaj

Asip Xhambazi

Bardhec Hajdaraj

Syle Mahalla

Tags: Muse Hertica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet