Më mbaj mend (për 1 muaj)

Musli Kuqi - E Imja Do Te Jesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Le ta merr vesh nje mahall sa shum per ty kam mall sa shum vetmija po me dhem
Do te plasem nga inati un do behem vet i 7 asgje me syrin s´do te ma tremb

2x:Dije dije do te vije dita per mua
dije dije vet do te me thush te dua
dije dije ti qe me mua qesh e imja do te jesh

Le ta marr vesh gjith shoqnija le te mi din hallet e mija sa pak meshir per mua ke Le ta merr vesh nje familje mos te me kerkojn tjeter zgjidhje
ti veq ti per mua je

2x:Dije dije do te vije dita per mua
dije dije vet do em thuash te dua
dije dije ti qe me mua qesh ti qe po qesh e imja do te jesh
Musli Kuqi
Publikimi: 07/05/2009


Musli Kuqi - E Imja Do Te Jesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Do Te Jesh".
3. Video është e këngës "E Imja Do Te Jesh", por nuk këndohet nga Musli Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Musli Kuqi:


Komente 0