Më mbaj mend (për 1 muaj)


Musli Kuqi & Shkurte Gashi - Potpuri Dasmash  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Këngë Dasmash 2015"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shkurte Gashi

20/07/2015

2015-07-20T17:12:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash" kënduar nga Musli Kuqi & Shkurte Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Musli Kuqi & Shkurte Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Musli Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet