Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mustafa Ceceli & İrem Derici - Kiymetlim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiymetlim".
3. Video është e këngës "Kiymetlim", por nuk këndohet nga Mustafa Ceceli & İrem Derici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mustafa Ceceli & İrem Derici - Kiymetlim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

07/02/2017

2017-02-07T08:00:00+00:00

MUSTAFA:
Seni benden alamazlar
Fırtına da kalamazlar
Canım canım canım gülüm
En kıymetlim!

IREM:
Beni sensiz bulamazlar
Kuşlar bile uğramazlar
Canım canım canım gülüm
En Kıymetlim!

MUSTAFA:
Akşamlar ve sabahlar benim için hep aynılar
Bakamam ki ne gerek var?
Niye var ki bu aynalar?
Üstümdeki hırkada bak,

MUSTAFA VE IREM:
Hala saçının teli var
Akıllanır sanma beni
Burda hala bir deli var…

IREM:
Başkasını sevmemek var
Ölüp de hiç görmemek var
Bağır çağır söylemek var
Kıymetlim bana geri dön

MUSTAFA:
Hiç kimseyi sevmemek var
Ölüp de hiç görmemek var
Baştan sona söylemek var

MUSTAFA VE IREM:
Kıymetlim bana geri dön
Kıymetlim burada o yön


Ky tekst u dërgua nga ada
Më Shumë Këngë Nga Mustafa Ceceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet