A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mustafa Ceceli - Aman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2014

2014-03-04T08:54:32Senden öncesi var elbette
Sonrası da olur muhtemelen
Hayat bu bilinmez
Hadi gel bak içime uçurumdan daha derin
Öyle bir iz ki bıraktığın kolay silinmez
Senden öncesi var elbette
Sonrası da olur muhtemelen
Hayat bu bilinmez
Hadi gel bak içime uçurumdan daha derin
Öyle bir iz ki bıraktığın kolay silinmez
Özlemim gökyüzü kadar uçsuz bucaksız
Özlemim tuzdan çok topraktan telaşsız
Ne önemi var unut gitsin kim haklı kim haksız
Aman aman aman aman amaan
Şimdi tam hakkıyla bir yas tutma vakti
Zehir zemberek sözleri yutma vakti
İlla pişmanlıktır kederinin dili susmazsa
Sığınıp uykulara umuda yatma vakti
Özlemim gökyüzü kadar uçsuz bucaksız
Özlemim tuzdan çok topraktan telaşsız
Ne önemi var unut gitsin kim haklı kim haksız
Aman aman aman aman amaan aman vermez
Özlemim gökyüzü kadar uçsuz bucaksız
Özlemim tuzdan çok topraktan telaşsız
Ne önemi var unut gitsin kim haklı kim haksız

Aman aman aman aman amaan


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019