Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mustafa Llani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Durrës 
BIOGRAFIA: Mustafa Llani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Paraqitja e tij e parë në skenë është me 8 prill 2015 në emisionin "Tu si que Vales Albania" me këngen "Let Her Go". Pas "Tu si que Vales", Mustafai hyri fuqishëm në rrugen e artit duke kënduar nëpër koncerte me artist të famshëm të muzikës shqiptare si Redon Makashi, Alban Kamenica, Jolanda Dhamo etj. Më datë 13 Korrik 2016, Mustafa Llani publikon videoklipin "Love Whispers". Disa ditê më pas mediat publikojne një material ku e krahasojne me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mustafa Llani

Komente 0