Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Jeton Ramiqi
 • Vendlindja:
 • Aargau 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: MVJ është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në tregun muzikor çdo herë e më shumë po njoftohemi me emra të rinj që po i futen muzikës, me dëshirën për tu bërë këngëtarë të suksesshëm. I tillë është Jeton Ramiqi, i njohur si MVJ nga Gjilani, i cili është lindur dhe rritur në Aargau te Zvicrës. "Unë gjithmonë kam dëgjuar muzikë nga çdo vend të botës. RnB, Pop, Hip Hop, Reaggaton janë zhanër që rrjedh në gjakun tim. Kur ta kalosh kohën e fëmijërisë në vitet e 1990ve, RNB Pop dhe Hip Hop, Reag...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Leonardo Kryeziu

Vikus

Ledion Liço

Jonathan Pilika

Jobsab

Krenar Ismaili

Alba K

R2

Nde-Rim

Tags: Mvj, Jeton Ramiqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet