Më mbaj mend (për 1 muaj)

My Game - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Part,1
Se kur hym ne club
Ndzizet skena what's up
Me bukuroshe rreth e qark
Po na hyp shum vap
My Game in the club
Me shoqnin t'bona spat
Femrat i kena qark
Ne ket nat spo dum gjo
Vec kerrce e clubin ti terbo
Hej Dj ti mos ndalo per kurrgjo
Volumin nalt ma shum kerko
Ti kerko un ta bi House music hiti ri
Ref.
Shoqni t'gjith t'gjith durt nalt
sonte venin ta bojm flak e ta bojm flak yeaah
Part.2
Menyra si ti po kerrcen
Mu shum po me cmen
Nuk e di se se ca kam
Me 2,3 fletsha
Shkoj Tamom
Smoking weed si jamaican
Edhe nacut Ktu i kam
Sonte asgje nuk du me dit
Du me pi,edhe pi
Pije pije pa limit
Femrat kercejn me ket hit
Sa her qe un po vij
ta lcoj hitin pa u ni
DRIDHE TI..
Ref.
Shoqni t'gjith t'gjith durt nalt
sonte venin ta bojm flak e ta bojm flak yeaahNuk kemi video për këtë këngë.


My Game
Publikimi: 11/03/2013


My Game - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga My Game.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga My Game:


Komente 0