A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Myfarete Laze

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Myfarete Laze është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Myfarete Laze ka filluar të këndojë kur ka qenë në shkollën fillore. Më vonë ajo merrte pjesë në festivalet e fëmijëve në Shkodër dhe pastaj në atë kombëtar. Në moshën 18 vjeçare iu ngjit skenës së festivlit të madh. Suksesi që ka pasur në këngët e saj ishte i padiskutueshëm, madje edhe vetë Vaçe Zela e ka përzgjedhur atë në këngën që do të këndonin në versione të ndryshme. Bashkëkonkurrente me të ka qenë edhe Ema Qazimi dhe Irma Libohova, të cil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ema Qazimi

Jolanda Dhamo

Morena Reka

Lindita Theodhori

Zeliha Sina

Nertila Koka

Violeta Simoni

Bruna Sota Hoxha

Alida Hisku

Justina Aliaj


Tags: Myfarete Laze, Mefarete Laze

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019