Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myfarete Laze - Te Ndez Nje Shprese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Nese dita sot shpirtin ta rendoi,
Mos u trishto, te them shpreso,
Kur nje shi me lot qiellin ta mbuloje,
Mos u trishto, te them shpreso.
Lulja koken ngre, kur nje rreze del,
Dhe tek ajo shikon diten qe agon,
Ndez nje diell brenda shpirtit shpresa,
Ti ringjallesh, jetooo.

Ref... (2x)
Kape diten tende,
Mos e mbyt ate me lot,
Mos i thuaj, mos i thuaj vetes,
Te rrosh a te mos rrosh.
Hape zemren, ndize shpresen,
Te jetoje me ty njeri,
Edhe mos thuaj duke ndenjur,
Me shpeto o Perendi.
...
Nese dita sot shpirtin ta rendoi,
Mos u trishto, te them shpreso!
Kur nje shi me lot qiellin ta mbuloje,
Mos u trishto, te them shpreso!
Lulja koken ngre, kur nje rreze del,
Dhe tek ajo shikon diten qe agon.
Ndez nje diell brenda shpirtit shpresa,
Ti ringjallesh, jetooo.

Ref...(3x)
Kape diten tende,
Mos e mbyt ate me lot,
Mos i thuaj, mos i thuaj vetes,
Te rrosh a te mos rrosh.
Hape zemren, ndize shpresen,
Te jetoje me ty njeri,
Edhe mos thuaj duke ndenjur,
Me shpeto o Perendi.


Ky tekst u dërgua nga Valentino

Myfarete Laze - Te Ndez Nje Shprese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndez Nje Shprese".
3. Video është e këngës "Te Ndez Nje Shprese", por nuk këndohet nga Myfarete Laze.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myfarete Laze:


Komente 0