Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myrvete Bajrami - Dy Here Ne Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Prane teqes sot kalove akoma edhe me i bukur... prane teqes sot ndalove a thua per mua a je lutur
Gjujte pare per sadak e ti fajin e ke ne gjak kalimtaret kur te pan than per ty gjynahet po i lan.
Ref 2x: Dy her ti ne jet ke hy n gjynah dy her me mu oj zemer ... dy her ti ne jete ke hy n gjynah t paren her zemren ma bleve t dyten her zemren ma theve....
Mirvete Bajrami (Mikja)
Publikimi: 07/05/2010
Festivali: Zhurma Show 2010
Video Produksioni: Fabrika


Myrvete Bajrami - Dy Here Ne Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Here Ne Jete".
3. Video është e këngës "Dy Here Ne Jete", por nuk këndohet nga Myrvete Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirvete Bajrami (Mikja):


Komente 0