Live Video

Mirvete Bajrami, Mihrije Braha & Vjollca Luka - Potpuri 2016  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2016

2016-04-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Mihrije Braha

Më Shumë Nga

Vjollca Luka

Orkestrimi:

Beni Baksi

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 10Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2016" kënduar nga Mirvete Bajrami, Mihrije Braha & Vjollca Luka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mirvete Bajrami, Mihrije Braha & Vjollca Luka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Myrvete Bajrami: