Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Lulja Prej Lules Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

lulja prej lules ban ferke njanen prej jush kush do ta duj.lulja prej lules ban ferke njanen prej jush kush do ta duj.ka shum koh qe sjemi pae te lutem mu afro.ka shum koh qe sjemi pae te lutem mu afro.ty te vrafte moj perendia paske pas moj zemren me rem.ty te vraft moj perendia paske pas zemren me rem.fjala jote me dashnie iq kurgja nuk u mur vesh.lulja prej lules ban ferke njanen prej jush kush do ta duj ka shum koh qe sjemi pae te lutem me mu afru ty te vrafte moj perendia paske dasht moj me tradhti ty te vrafte moj perendia paske dassht moj me tradhti fjala jote me dashnie kurgja iq su mur vesh fjala jote prej dashnije kurgja hiq su mur vesh


Ky tekst u dërgua nga QikitaMyslym Lela
Publikimi: 14/06/2008


Myslym Lela - Lulja Prej Lules
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Prej Lules".
3. Video është e këngës "Lulja Prej Lules", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0