Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Mu Rrit Mjekra Me Bo Greth Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  10

Vaj qenka bo dynjoja
Mos me tu bo me qen gjall
Un o i mjeri fukaraja
Paskam lindur pa ikpam

Vec prej hallit prej sikletit
Mu bo borxh me dal me u tret
Mora rrugat e kurbetit
Selametin me e gjet

Rrugen marr me lot çe lava
Der sa shkova jabanxhi
Shpirti mtha gjitmon un qava
Prej se vogli der tash n'pleqni

Mu rrit mjekra mu bo greth
Skam ku t'shkoj e z'di ku trri
Shkoj ne kafe sme pranojne
Ma kallxojn o xebin e ziNuk kemi video për këtë këngë.


Myslym Lela
Publikimi: 13/06/2009


Myslym Lela - Mu Rrit Mjekra Me Bo Greth
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Rrit Mjekra Me Bo Greth".
3. Video është e këngës "Mu Rrit Mjekra Me Bo Greth", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0