Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Qane Lulja Per Lulen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qan lulja per lulen obo bo,
qan lulja o per lulen oo,
lulen ce kepusin obo bo,
lulen ce kepusin oo,

E kepusin cunat obo bo,
cunat gushepellumat oo,
e kepusin cunat obo bo,
cunat gushepellumat oo,

Qan lulja per lulen obo bo,
qan lulja o per lulen oo,
lulen ce kepusin obo bo,
lulen ce kepusin oo,

E kepusin gocat obo bo,
e kepusin gocat oo,
qe lahen si rosat obo bo,
qe lahen si rosat oo,

Ah duje duje nonen obo bo,
Ah duje duje nonen oo,
se ajo t'ka rritun obo bo,
se ajo t'ka rritun oo,
te ka bo kaptinen obo bo,
te ka bo kaptinen oo,

Ah duje duje baben obo bo,
ah duje duje baben oo,
ai ta dha jeten obo bo,
ai ta dha jeten oo,

Se per ty ka rrejtun obo bo,
duje duje nonen oo,
se ajo t'ka rritun obo bo,
te ka bo kaptinen oo.


Ky tekst u dërgua nga xakja49Myslym Lela
Publikimi: 18/11/2008


Myslym Lela - Qane Lulja Per Lulen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qane Lulja Per Lulen".
3. Video është e këngës "Qane Lulja Per Lulen", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0