Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Qefe Qefe Kjo Dynja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Qejfe qejfe kjo dynja
kush ma din hallin qe kam
qejfe qejfe kjo dynja
kush ma din hallin qe kam

Kush ma din hallin qe kam
m’iku mosha dhe s’vjen mo
kush ma din hallin qi kam
m’iku mosha dhe s’vjen mo

Ikën mosha dhe s’vjen mo
do hikim nga kjo dynja
ikën mosha dhe s’vjen mo
do ikim nga kjo dynja

Kur shoqnia të më kujtojë
kongët e mija të mi kënojë-e
Kur shoqnia të më kujtojë
kongët e mija të mi kënojë-e

Ti këndojë veç për gëzime
ashtu knaqet kjo zemra ime
Ti këndojë veç për gëzime
ashtu knaqet kjo zemra ime

Ti këndojë sa të jetë jeta
amanet nga Myslym Lela
ti këndoni sa të jetë jeta
amanet nga Myslym Lela

Ti këndoni veç për gëzime
ashtu kënaqet kjo zemra
ti këndoni veç për gëzime
ashtu kënaqet kjo zemra ime

Ti këndojë sa të jetë jeta
amanet nga Myslym Lela
ti këndoni sa të jetë jeta
amanet nga Myslym Lela


Ky tekst u dërgua nga K.hoti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Myslym Lela
Publikimi: 18/11/2008


Myslym Lela - Qefe Qefe Kjo Dynja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qefe Qefe Kjo Dynja".
3. Video është e këngës "Qefe Qefe Kjo Dynja", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0