A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

N.A.G - Jeta Vshtir  (Feat. Angel)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/03/2016

2016-03-28T15:30:00

I nother's so thing
in the weke there small
I cere noshing from
the look your em Jeee
You fel to name the foll
s'name Jeta e sotit

Hapi kyre te jetes
Po pritoj ma shum hahahaahhaha
me fal qe se shkrujta krejt

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019