Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nada Gjyriqi - Moj Jeline Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj Jelinë, moj Jelinë
Merr gjergjefin eja te rrimë
Unë po vi por s'më len nona
Çile shtegun e dil te thona
Në të paftë mi goce nona
Thuji se mblodha nji dorë me thona.
||
Moj Jelinë, moj Jelinë
Merr tentenen eja të rrimë
Unë po vi po s'më len halla
Çile shtegun e dil te dardha
Në të paftë mi goce halla
Thuji se mblodha nji shportë me dardha
...
Gocë e re moj seç po vjen
Shtati i saj porsi selvi
Midis faqesh m'ke dy pika
Seç m'i more ment e mi
Jarina ninaninanina ninaninani hopa
Midis faqesh m'ke dy pika
Seç m'i more ment e mi.


Nada Gjyriqi - Moj Jeline
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Jeline".
3. Video është e këngës "Moj Jeline", por nuk këndohet nga Nada Gjyriqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nada Gjyriqi:


Komente 0