Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nadi - Ditet E Dashuris

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditet E Dashuris".
3. Video është e këngës "Ditet E Dashuris", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nadi - Ditet E Dashuris  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Pare Pare"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

18/02/2009

2009-02-18T09:11:55+00:00Zemër çdo gjë shoh në sytë e tu,
frikën
s'mundem të jem më i vetmuar,
ndjenjën
që e ngjalle tek unë,
une jam veq i yti dhe të dua,
prekëm si nuk ke prekur asnjeher,
premtoj atë që kurrë sta kam premtuar,
më puth si të vetmin që ti njeh,
më bëj që të jem i dashuruar.

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri
jam i plotë sepse te dua.

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri
jam i plotë sepse të dua.

Zemër çdo gjë shoh në sytë e tu,
frikën
s'mund të jem më i vetmuar,
ndjenjën
që e ngjalle tek unë,
unë jam veq i yti dhe të dua,
prekëm si nuk ke prekur asnjëherë,
premtoj atë qe kurrë sta kam premtuar,
më puth si të vetmin që ti njeh,
më bëj që të jem i dashuruar.

Ref.:
Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem per ty bukuri
jam i plotë sepse të dua.

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri jam i plotë sepse te dua...

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem për ty bukuri
jam i plotë sepse të dua

Ditët e mia i ndaj me ty,
ndihem si herën e parë që të njoha,
falem per ty bukuri
jam i plotë sepse të dua...


Ky tekst u dërgua nga Bonja
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet