Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nadi - Si Nje Leter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Nje Leter".
3. Video është e këngës "Si Nje Leter", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nadi - Si Nje Leter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/10/2007

2007-10-06T13:52:27+00:00Mendova se me pranon
mendova se ti pak me don por ti kishe qellim tjeter
se kam prit se me tradhton se kam prit se tjetrin po e don mua mthoshe ty ta kam
pendimtare mos u ba rruges tende prap vazhdo e per mua ti mos mendo

Ref:
Me mashtrove me mashtrove mos mendo se asgje sfitove me humbe mua e humbe veten
dogje dashurin si nje leter ti je ba shkaktare e vetes lamtumir ne te dy jetes.

Sa her un ty te kujtoj ate dite te mallkoj
ne qdo moment me duket si ne enderr
per ty gjitha un i lash jeten time ty ta dhash
por ti sdite te dashurosh
pendimtare mos u ba rruges tende prap vazhdo e per mua ti mos mendo


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet