Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Intrigante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2x
Dikur me thojee shum te duaa
me fjal te embla ti me vrave muaa
sa intrigante mu tregove
duke me puthur ti me mashtrovee

Ti se kupton q'esht dashuriaa vret pa meshir kto ndjenjat e mijaa lotet u tua skan me vler kerkon te me puthesh ti dhe nje her!!

Ta fala zemer dashurin
ti ma shkatrove mua rinin
por tani te doli boja per ne te dy sot mbaroj loja

2x
Ti se kupton q'esht dashuriaa vret pa meshir kto ndjenjat e mijaa lotet u tua skan me vler kerkon te me puthesh ti dhe nje her!!

Lotet e tua skan me vler kerkon te me puthesh ti dhe nje her


Ky tekst u dërgua nga ArjanitaaNadi
Publikimi: 02/04/2011


Nadi - Intrigante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intrigante".
3. Video është e këngës "Intrigante", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0