Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Premtimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Stinet pa ty kaluan
Fjalet nga une te larguan
Jeta sod po ndryshon
Sod dhe ti adresen e n'drron

Premtimin qe ta pata dhan, mos me u nda kurr mos me t'lon
Edhe sod une e kujtoj, edhe pse gjdo gje mbaroj
Premtimin qe ta pata dhan, mos me u nda kurr mos me t'lon
Edhe sod une e kujtoj, edhe pse gjdo gje mbaroj, gjdo gje mbaroj...

Stinet pa ty kaluan
Fjalet nga une te larguan
Jeta sod po ndryshon
Sod dhe ti adresen e n'drron

Premtimim...2x


Ky tekst u dërgua nga exiNadi
Publikimi: 26/09/2009


Nadi - Premtimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimi".
3. Video është e këngës "Premtimi", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0