Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nadi - Me Mashtrove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/05/2010

2010-05-21T17:41:21

Këngë e albumit:

"Pare Pare"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mashtrove" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elfete Sherifi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Un me ty shum kam gabu e tash von e kam kuptu kush je ti jo se kam dit un prej teje se kam prit .(2x)

Sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kur ne ty nuk ta fali ket tradheti , nuk ta fali veq ta dish jeten time eke prish (2x)

Jeta ime sikur ne film e ti vet e ban regjin jo bre zemer kshtu nuk shkon her me mu her me tjeter kan (2x)

Sa mir dite mem mashtru sa mir dite me aktru nuk dyshova kur ne ty nuk ta fali ket tradheti , nuk ta fali veq ta dish jeten time eke prish (2x)Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...