Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nadi - Mos Trazo Plagen E Vjeter  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Iku Beqaria"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Arber Gjota - Mos Trazo Plagen E Vjeter

syte e zjarrte e helm i zi
qe me premtove ne dashuri
deshte zemren me ma marre
qe te me largohesh krejt pa fjale (2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

deshte me ba avanture
por ndermjet formove mure
zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnine e vjeter(2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter

Donika Ndreca - Mos Trazo Plagen E Vjeter

syte e zjarrte e helm i zi
qe me premtove ne dashuri
deshte zemren me ma marre
qe te me largohesh krejt pa fjale (2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

deshte me ba avanture
por ndermjet formove mure
zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnine e vjeter(2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter

Greta Lazri - Mos Trazo Plagen E Vjeter

qenke gjarper helm i zi qe me premtove ne dashuri
dojshe zemren me ma marr qe te largohesh krejt pa fjale (2x)

(ref)
mos trazo plagen e vjeter lerm rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje
tjeter (2x)

nuk mashtrohem me dy fjale qe te filloj nje loje me zjarr deshte me me kall si barut tash perkulesh e me lut

mos trazo plagen e vjeter lerm rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer shko tash dashuro nje tjeter

deshte me ba avanture por ne mes formove mur zemra dashuroi nje tjeter harrove dashnin e vjeter (2x)

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet