Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Nadi - Sa M'ka Mar Malli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/08/2009

2009-08-26T01:41:51+00:00

Këngë e albumit:

"Iku Beqaria"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa M'ka Mar Malli" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Klodian Duraku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sa i ran dhe ky gurbeti
zemer tri qe ke larg veti
malli ne shpirt me ka mar o
sa vite kam mu pa eeeee

mka mar malli shum per
nanen un ne gjuj e puthi
token puthem gjumi mu te
shkretin nat e dit o
me kujton gurbetiin

mka mar malli shum per
nanen un e gjuj e puthi
token sme nzen gjumi mu
te shkretin o nat e dit
e kujton gurbetin

shum i ri dola ne gurbet
e lash vetem nanen tem
buk pa hanger uj pa pi
vetem un e lash vetmi
eeeee

mka mar malli shum per
nanen un e gjuj e puthi
token puthem gjumi mu te
shkretin nat e dit
kujton gurbetin

mka mar malli shum
per nanen un e gjuj
e puthi token sme nzen
gjumi mu te shkretin
o nat e dit kujton
gurbetin

mka mar malli shum per
nanen un e gjuj e puthi
token puthem gjumi mu te
shkretin nat e dit kujton
kurbetin

mka mar malli shum per
nanen un e gjuj e puthi
token pothem sme nzen
gjumi mu te shkretin
o nat e dit kujton
gurbetinMë Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet