Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Lotet Mua Spo Me Ndalen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kaloj kohë u bë shum gjat
prej atherë moj s'te kam pa
qka u bë hiq se di
me ndihmoni ju shoqri...2x

Lotet mua spo me ndalen
kur kujtoj kohen me ty
nje gabim mua sma fale
vall zoti a ta falë ty

Lotet mua spo me ndalen
kur kujtoj kohen me ty
nje gabim mua sma fale
vall zoti a ta falë ty

E pranoj se jam fajtor
thonë se faji m'bet jetim
por te gjitha sod i jap
tjem me ty si ne fillim...2x

Lotet..42x


Ky tekst u dërgua nga  egzonaexiNadi
Publikimi: 01/09/2012


Nadi - Lotet Mua Spo Me Ndalen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet Mua Spo Me Ndalen".
3. Video është e këngës "Lotet Mua Spo Me Ndalen", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0