Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Nadi - Oj Lulije Pellumbi Bardh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

01/09/2012

2012-09-01T14:52:00+00:00

Këngë e albumit:

"Qunat Në Gurbet"
Oj lulije oj lulije
Pllumbi bardh
at tha nana udhamor
Vaj vaj vaj vaj
At tha nana udhamor
Vaj vaj vaj vaj
Udhamor, udhamor Nana Mka than
Lot per faqe ja kom Lan
Vaj vaj vaj vaaj
Lot per faqe ja kom lan
Vaj vaj vaj

Oj lulije oj lulije
Pllumbi Verdh
Dej ku nana tka percjell
Vaj vaj vaj vaj
Dej ku nana tka percjell
vaj vaj vaj vaj
Mka percjel Mka percjel
Dej te Progu Shpis
Tuj fshi Lot me Qosh Shamis
Vaj vaj vaj vaj
Tuj fshi lot me qosh shamis
vaj vaj vaj vaj

Oj lulije oj lulije
Pllumbi Kuq
At dha Nana tye Mpuch x2
Vaj vaj vaj vaj


Ky tekst u dërgua nga Ebru
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet