Audio

Nadi - Dardha Rumbullake  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2014

2014-09-18T13:38:14

Këngë e albumit:

"Ëmbëlsirë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dardha Rumbullake" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...