Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nadi - Dasme Madhe Sonte Ja Ka Nis

Ju lutemi të dergoni linkun URL të kësaj kënge në Youtube. Nga një komputer, linku mund të merret duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo video URL", Nga dispozitivat mobile kopjohet duke shtypur "SHARE" dhe me pas "Kopjo Link".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasme Madhe Sonte Ja Ka Nis".
3. Video është e këngës "Dasme Madhe Sonte Ja Ka Nis", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nadi - Dasme Madhe Sonte Ja Ka Nis  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ëmbëlsirë"

Komente

Asnjë Koment

20/09/2014

2014-09-20T09:45:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasme Madhe Sonte Ja Ka Nis" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet