Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nadi - Loqka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loqka".
3. Video është e këngës "Loqka", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nadi - Loqka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Valon Biba

Video Produksioni:

XL Films

Produksioni:

Nurteel

Komente

Asnjë Koment

01/05/2019

2019-05-01T18:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loqka" kënduar nga Nadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Teksti: Valon Biba
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: NurteelDërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shqiprim Sylejmani - Loqka

Ti se ke dit sa pata dashni per ty moj
Prej se ke ik ma kto sy nuk jam ngu me gjum
Gaboj e m'hupi e as gajle nuk e ka moj
Sigurt nje dit pishman ke mi ra

REF.:
Krejt qka ta do loqka
Zemra esht e jotja
O leta din krejt bota
Per ty pi shum gota

Mir e ke dit qe je e vetmja per mu nbot
Boll jan munu per ty krejt ishte e kot
Krejt shokt me pysin sonte kush shoqron
Ju them vetem jam ment te ti i kam

REF.:
Krejt qka ta don loqka
Zemra esht e jotja
O leta din krejt bota
Per ty pi shum gota

Gena - Loqka

Gena
Harroje kete emer ti
Se ti o spakse zemer
Se enderrat ti mi vrave
Se dashurin ti ma vrave
Mos me thirr ne emer ti
Se une jam dikush tjeter
Mos me thirr me zemer ti
Per ty un jo skam emer

Reff 2X
Se sot po don me kcy LOQKA JEME
Se sot po don me pi LOQKA JEME
Perse ty mos ta nin LOQKA JEME
Se kot pot thirrin ty LOQKA JEME

Gena
Harroje kete emer ti
Se ti o spakse zemer
Se enderrat ti mi vrave
Se dashurin ti ma vrave
Mos me thirr ne emer ti
Se une jam dikush tjeter
Mos me thirr me zemer ti
Per ty un jo skam emer

Ledri
Une di qe ti mu mlen pa tekst
Amo une tlo pa shkronja (UUU)
Jom i zgjut si me pas Insonja (AAA)
Ajo po thot keq e nxona
Kshyri majt,kshyri djatht
Single te tona
Se ka met leme
E ka met bleme
Ajo po don me pi e me dal prej teme
Si me ra Lumi prej shtratit
Puntka osht mes neve
Perseri gabimet si refrene
Get it si refrene
Seni me Genen e Hip Hopin n'gene

Reff 2X
Se sot po don me kcy LOQKA JEME
Se sot po don me pi LOQKA JEME
Perse ty mos ta nin LOQKA JEME
Se kot pot thirrin ty LOQKA JEME
Më Shumë Këngë Nga Nadi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë