Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhije Berisha - Ta Marre Moj Neno Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dy lule te bardha moj
Dalun nga xheneti x2

Ref...x2
Ta marr oj nane
Ta marr mos e marr
Merre bija e nanes o
Djalit mos ju ndaj

Seç e le babain moj
Me koke menjane x2

Ref...x2
Ta marr oj nane
Ta marr mos e marr
Merre bija e nanes o
Djalit mos ju ndaj

Seç e le vellaun moj
Me koken menjane x2

Ref...x2
Ta marr oj nane
Ta marr mos e marr
Merre bija e nanes o
Djalit mos ju ndaj

Si s'te erdhi keq moj bije
Kur u bere nuse
Sa hije te paskan moj
Keto buzet e kuqe

Ref...x2
Ta marr oj nane
Ta marr mos e marr
Merre bija e nanes o
Djalit mos ju ndaj


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Naxhije Berisha - Ta Marre Moj Neno
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Marre Moj Neno".
3. Video është e këngës "Ta Marre Moj Neno", por nuk këndohet nga Naxhije Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naxhije Berisha:


Komente 0