Nahide Ameti
Nahide Ameti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Semenisht Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Shkurt 2009
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori

Biografia

Nahide Ameti është një poete e vogël.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 0