Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15
  • Emri i Vërtetë:
  • Dorjan Cani
  • Vendlindja:
  • Diber 
BIOGRAFIA: Naic është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete : Dorjan Cani Grupi : O.T.R Biografia: Ky kengetar e vazhdoi famen ne vitin 2004 kur u be pjes e OTR. Ai lindi ne Diber,dhe ne vitin 2003 me 26 qershor erdhi ne Tirane dhe aty njohu Noizy Blazer otr etj...Dhe u be pjes e grupit.Me pas ne vitin 2009 beri kengen e pare KTU KU RRESPEKTOHEM,pas disa muajsh beri nje tjeter keng S'ja vlen.Dhe tani ne vitin 2010 Beri Bashkunim me Blazer OTR dhe bene kengen SUMMER TIME...Dhe neper interv...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lilnigga

Probl3mi

Faraon

Ralddi

Princi Rebel (Ani)

Mc Kristi

DiabloMC

Geri (M)

Don Pine

Noka

Tags: Naic, Dorjan Cani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet